Milí žiaci,
máte radi zimné športy, ale vonku je už dávno teplo? Žiadny problém! Prenesieme atmosféru zimného biatlonu priamo do našej školskej telocvične. Už v piatok 26. júna sa u nás uskutoční jedinečná akcia v spolupráci s projektom Biathlon Mania.
Čaká vás skvelá hodinka plná pohybu, tímového ducha a zdravej súťaživosti.
Čo na vás čaká?
-
Nácvik a simulácia behu: Vyskúšate si špeciálne trenažéry, ktoré dokonale simulujú beh na lyžiach.
-
Laserová streľba: Otestujete si pevnú ruku a presnú mušku pri streľbe z bezpečných laserových biatlonových pušiek na elektronické terče.
-
Súťaž: Žiaci si zmerajú sily – dôležitá bude nielen rýchlosť na trenažéri, ale aj presnosť na strelnici. Každý netrafený terč môže zamiešať poradím!
Zaži skutočný biatlon so svojimi spolužiakmi! Pozrite sa, ako takáto atmosféra a napínavé preteky vyzerajú v praxi, v nasledujúcom videu: Biathlon Mania Shoot & Run na YouTube.
Nezabudnite si priniesť športové oblečenie, čistú obuv do telocvične a hlavne skvelú náladu a súťaživého ducha. Účasť žiaka na biatlone je potrebné odsúhlasiť elektronicky cez edupage.
Tešíme sa na vás v piatok! Športu zdar!