Školská jedáleň

Aktuálne informácie:

Oznamy vedúcej ŠJ:

Žiadame rodičov stravníkov, aby si v čase od 30. do 31. augusta 2023  prišli osobne prevziať „Prihlášku na stravovanie“ a elektronický čip k vedúcej školskej jedálne. Žiaci môžu použiť aj čipy z predchádzajúceho školského roka. Okrem čipu môžu žiaci využiť aj čipovú kartu SAD, ktorú treba priniesť s vyplnenou prihláškou na zaevidovanie.

Prihlášku je možné stiahnuť tu: Prihlaska_na_stravovanie.docx.

Zákonný zástupca dieťaťa je zodpovedný za prihlasovanie a odhlasovanie dieťaťa zo stravy! V prípade neodhlásenej alebo neodobratej stravy bude strava hradená rodičom v súlade s uvedeným finančným pásmom.

Odhlásiť, resp. prihlásiť na stravu je možné elektronicky alebo telefonicky u vedúcej školskej jedálne deň vopred, najneskôr v daný deň do 7.55 hod. na t.č. 032/64 962 80.

Výška poplatku na čiastočnú úhradu režijných nákladov: 1,51 €

Číslo účtu školskej jedálne v tvare IBAN:  SK32 7500 0000 0040 1582 0616

Rodičia, ktorí platia stravu internetbankingom, uvedú do poznámky meno a triedu dieťaťa!

Oznamy pre rodičov žiakov ZŠ, ktorí si neuplatnili dotáciu na školské obedy a rodičov detí MŠ:

Od 1. januára 2023 upravujeme poplatky za stravu v školskej jedálni. Na základe uvedeného sa menia ceny v školskej jedálni nasledovne:

pre MŠ                                             2,10 €

obedy pre 1. stupeň                       1,70 €

obedy pre 2.stupeň                        1,90 €

Obedy je potrebné zaplatiť vždy mesiac vopred, ako to bolo uvedené v prihláške na stravu, do 20. dňa predchádzajúceho mesiaca, napr. za november do 20. októbra 2023.

Preplatky budú vrátené na konci školského roka v júli alebo sa prenesú do ďalšieho školského roka. Rodičia môžu platiť internetbankingom (do poznámky treba uviesť meno, priezvisko a triedu žiaka) alebo poštovou poukážkou. Šeky školskej jedálne budú k dispozícii na pošte v Trenčianskych Stankovciach, nebudú vydávané vedúcou školskej jedálne.

Vedúca ŠJ

• Základná škola Jána Lipského s materskou školou Trenčianske Stankovce 405